Volné pracovní místo  Plánování a reporting - systémový specialista

Lokalita Praha a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Bakalářské

Popis pracovní nabídky

Jsme tým specialistů na plánování a reporting provozních ukazatelů ve Správě železnic a hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/a se k nám přidá. Hledáme někoho, kdo má rád čísla, souvislosti a hledání řešení, někoho, kdo je ochotný učit se a zlepšovat. Přidejte se k nám a pomozte nám dělat naši práci ještě lépe.

Druh pracovněprávního vztahu

  • pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště

  • Dlážděná 1003/7, Praha 1

Možný nástup

  • ihned

Požadované vzdělání

  • VŠ vzdělání ekonomického směru

Požadovaná praxe

  • pozice vhodná i pro absolventy
  • znalost podvojného účetnictví výhodou
  • znalost SAP výhodou

Kvalifikační předpoklady

  • pokročilá znalost práce v MS Office (především MS Excel)
  • zkušenosti s Power BI výhodou

Požadovaný profil

  • zodpovědnost, samostatnost, koordinační schopnosti, analytické myšlení, schopnost vlastního úsudku
  • dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti, týmovost, pečlivost
  • schopnost na sobě pracovat a učit se novým věcem
  • samostatnost i týmová spolupráce

Pracovní náplň

  • tvorba pravidelných podnikových reportů a controllingových analýz včetně jejich automatizace
  • stanovení plánu nákladů a výnosů za dílčí oblasti podniku
  • spolupráce při plánovací a rozborové činnosti a nastavení její metodiky.

Nabízíme

  • práci v příjemném kolektivu
  • smluvní mzdu
  • pružnou pracovní dobu (37,5 hodin/týden)
  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na stravování
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.

Máte zájem o nabídku Plánování a reporting - systémový specialista?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Plánování a reporting - systémový specialista

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.