Volné pracovní místo  Práca v Holandsku bez angličtiny - balenie/triedenie ovocia, zeleniny. Mzda až do 26,54€ br./h.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Popis pracovní nabídky

Chceš pracovať v Holandsku, no nemáš veľa skúseností a ani nehovoríš po anglicky? To vôbec nevadí.

Balenie a triedenie ovocia a zeleniny je práca ako stvorená pre Teba.

Pracovná náplň:​
  • balenie a triedenie ovocia a zeleniny ako je avokádo, hrozno, pomaranče, paprika a mnohé iné.
  • kontrola kvality
  • teplota na pracovisku je 3 - 8 °C stupňov

​Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.​

Ženy sú zodpovedné najmä za kontrolu kvality, triedenie a balenie, zatiaľ čo muži vykonávajú fyzicky náročnejšiu prácu a to ukladanie ovocia a zeleniny na pracovné stoly, stroje, ukladanie už zabalených škatúľ či prepraviek na palety a pod.

Vaša mzda:
Základná hodinová mzda: 13,27€ brutto / hod.
  • Od 1. júla 2024 sa základná mzda zvyšuje na 13,68€ brutto / hod.
  • Vodič firemného auta dostáva extra bonus 6€ na deň

Pracuje sa na 1 alebo 2 zmeny (podľa potreby zamestnávateľa).

Možné sú aj nadčasy a práca v sobotu (podľa potreby zamestnávateľa).

​Podrobné informácie o pracovnej ponuke skrze odpovědní formulář

Požadujeme

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí s dobrou fyzickou kondíciou, ktorí budú na prácu zaučení.

Nie je potrebná znalosť cudzieho jazyka.

  • vodičský preukaz výhodou, nie je však podmienkou (vodič firemného auta dostáva extra bonus 6€ na deň)

Nabízíme

  • Výborné mzdové ohodnotenie
  • K základnej mzde dostávate príplatky za prácu nadčas, víkendy a sviatky 125% - 200%
  • 8,33 % holiday money (ku mzde Vám zamestnávateľ vypláca dovolenkový príspevok)
  • Mzda je vyplácaná týždenne
  • Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie

Čítaj ďalej:

  • Káva, čaj ZDARMA - pred začatím práce, počas prestávok, aj po práci si môžete vychutnať nápoj zdarma
  • Pracujete pre stabilnú spoločnosť
  • Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom - 2 lôžkové izby
  • Doprava z/do práce zabezpečená ZDARMA zamestnávateľom (auto, autobus)
  • Nízke náklady na vycestovanie
  • Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • Starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku vrátane BSN čísla

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Pošli nám svoj životopis ještě dnes skrze odpovědní formulář a my sa Ti určite ozveme.

Máte zájem o nabídku Práca v Holandsku bez angličtiny - balenie/triedenie ovocia, zeleniny. Mzda až do 26,54€ br./h.?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ľudmila Vašková z Universal Consulting s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Práca v Holandsku bez angličtiny - balenie/triedenie ovocia, zeleniny. Mzda až do 26,54€ br./h.

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.