Volné pracovní místo  Pracovník mycí linky automobilů Praha 9 - Černý Most.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Personální agentura působící v České republice od roku 2007.

Popis pracovní nabídky

Přijmeme šikovné kolegy na mycí linku automobilů na Praze 9 - Černém Mostě. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Směny kr. dl. týden 12hod. směny.

Náplň práce:
  • práce na tunelové mycí lince
  • navádění automobilů do mycí linky
  • asistence u stáčení pohonných hmot
  • inkasování plateb od zákazníků

Požadujeme

  • Věk 18+
  • spolehlivost, samostatnost a flexibilita
  • ochota pracovat krátký/dlouhý týden

Nabízíme

  • mzda 160,-Kč / 170,-Kč hod.
  • směny 10-12 hodinové směny dle domluvy
  • týdenní zálohy - bez čekání do výplaty do dalšího měsíce
  • nutno časová flexibilita
  • zaškolení samozřejmostí
  • finanční odměna za doporučení nového kolegy
  • dlouhodobá spolupráce.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu posílejte své životopisy. Budeme se těšit na spolupráci a rádi Vám Vše vysvětlíme, pro kontaktování použijte odpovědní formulář .

Máte zájem o nabídku Pracovník mycí linky automobilů Praha 9 - Černý Most.?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Karolína Horová z MSG Professional s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník mycí linky automobilů Praha 9 - Černý Most.

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.