Volné pracovní místo  Ředitel řízení kvality a procesů

Lokalita Plzeň a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pro českou strojírenskou společnost obsazujeme pozici

Ředitel řízení kvality a procesů

Pracovní náplň
řízení týmu kvality a metrologie,
rozvoj systému řízení kvality a správy řízené dokumentace,
řízení systémových, zákaznických, certifikačních a interních auditů a systémových auditů,
metodické vedení v oblasti EMS,
vedení týmu svařovacího dozoru,
jednání se zákazníky a dodavateli
ŘEDITEL
se zodpovídá generálnímu řediteli,
je členem vedení společnosti,
vede a rozvíjí tým 18 kolegů a kolegyň,
zajišťuje optimalizaci nastavených procesů.

Požadujeme

VŠ vzdělání,
řidičský průkaz,
praxe v oboru řízení kvality,
komunikační schopnost v angličtině (plus němčina výhodou)
kvalifikace interního auditora,
znalost norem ISO 9001 a 14 001, znalost FMEA

Další informace
Nástup možný dle dohody.

Nabízíme

odpovídající platové ohodnocení,
stabilí zaměstnání u tradiční české společnosti,
5 týdnů dovolené,
příspěvek na stravné ve výši 75%,
příspěvek na penzijní pojištění a další benefity..

Máte zájem o nabídku Ředitel řízení kvality a procesů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Ředitel řízení kvality a procesů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.