Volné pracovní místo  Servisní technik pro pravidelné opravy a servis vzduchotechniky a chlazení

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

BEST-TECHNICKÁ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici: SERVISNÍ TECHNIK pro pravidelné opravy a servis vzduchotechniky a chlazení

Náplň práce
  • Opravy a servis vzduchotechnických a klimatizačních jednotek
  • Další doplňující práce jako revize chlazení, revize PPK, diagnostika zařízení

Požadujeme

Požadavky
  • Vyučení v oboru chlazení - výhodou
  • Znalost oboru vzduchotechniky, chlazení
  • Vyhláška č. 50 – podmínkou
  • Svářečský průkaz - ( zajistíme ,rekvalifikaci)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Flexibilita
  • Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Nabízíme
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Nástupní plat 50.000,-Kč
  • 13. Plat
  • Měsíční osobní ohodnocení k základnímu platu
  • Stravenky
  • Zajištění rekvalifikace v oboru chlazení
  • Proplacené přesčasové hodiny a pohotovosti
  • Služební automobil a mobilní telefon – pro osobní účely
  • Technické vybavení
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha, Středočeský kraj

Pro více informací kontaktní použijte odpovědní formulář .

Firma BEST-TECHNICKÁ, s.r.o. provozovna K Vyhlídce 1338/12, Praha 12
Více skrze odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Servisní technik pro pravidelné opravy a servis vzduchotechniky a chlazení?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní technik pro pravidelné opravy a servis vzduchotechniky a chlazení

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.