Volné pracovní místo  Skladník, Kostelec! 190 - 209 Kč/hod. + příplatky

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Do společnosti, která patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995, hledáme výpomoc na pozici SKLADNÍKA pro sklad v Kostelci nad Černými lesy.

Náplň práce:
  • pomoc při skládání a odebírání balíků na/z pásu,
  • třídění zásilek dle jejich směru,
  • výpomoc řidičům s nakládkou a vykládkou nákladních automobilů,
  • pomoc s expedicí balíků,
  • udržování skladu v čistotě (odnos odpadu, zametání haly, desinfekce aj.)

Směny:
  • 5:00-9:00 hod.,
  • 13:00-18:00 hod.,
  • po-pá.

Požadujeme

  • důležité je, abyste na domluvenou směnu dorazili vždy včas,
  • spolehlivost při vykonávání svěřeného úkolu,
  • čistý trestní rejstřík,
  • po nástupu bude potřebný výpis z karty a lékařská prohlídka - vše Vám rádi vysvětlíme!

Nabízíme

Základní MZDA:
  • 190 Kč/hod. - v denní části směny (6:00-22:00)
  • 209 Kč/hod. - v noční části směny (22:00-6:00)
Plus zákonné příplatky za práci o víkendu, svátky, aj.

Co Vám dále nabídneme?
  • Směny si plánujete ideálně týden předem, ale pokud je volná směna, můžeme se domluvit i ze dne na den.
  • Možnost domluvit se na pravidelných směnách (klidně celý týden nebo jen vybrané dny v týdnu).
  • Velkou výhodou je, že peníze vyplácíme zálohově každý den na účet.
  • Práci v logistickém prostředí.
  • Možnost pravidelné brigády PO-PÁ nebo střídavě podle vašich časových možností.

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Jiná sdělení

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte se nám ozvat! Budeme se těšit na spolupráci :)

Máte zájem o nabídku Skladník, Kostelec! 190 - 209 Kč/hod. + příplatky?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Adéla Konečná z JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Skladník, Kostelec! 190 - 209 Kč/hod. + příplatky

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.