Volné pracovní místo  Specialista/ka pro oblast práce a mezd

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Pro našeho klienta, jednu z největších a nejstarších technických vysokých škol v Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista/ka pro oblast práce a mezd.

Náplň práce:

  • Komplexní zajišťování agendy odměňování různých skupin zaměstnanců včetně metodické a konzultační podpory
  • Zpracování trvalých složek mezd zaměstnanců včetně zdrojů financování v personálním a mzdovém programu
  • Příprava mzdových výměrů a jejich předávání zaměstnancům
  • Příprava podkladů pro mzdy a zpracování mezd
  • Spolupráce s personalistkami a mzdovou účetní fakulty
  • Spolupráce s finanční účtárnou při kontrole čerpání mzdových prostředků a odvodů podle rozpočtů sledovaných zakázek
  • Podpora projektů v oblasti čerpání osobních nákladů, zpracovávání přehledů a dalších výstupů
  • podle požadavků řešitelů a administrátorů, příprava dokladů pro kontrolní orgány
  • Pomoc s přípravou kalkulací osobních nákladů v žádostech o projekty
  • Zpracovávání pravidelných přehledů o dekretovaných mzdách a čerpání osobních nákladů podle zdrojů financování pro děkana, tajemníka, proděkany a další vedoucí pracovníky fakulty
  • Příprava dalších přehledů a reportů podle pokynů děkana a tajemníka
  • Zpracování statistických výkazů o čerpání mzdových prostředků pro MŠMT

Očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe v oboru vítána, zkušenosti z personální a mzdové oblasti v akademickém prostředí výhodou
  • Schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilita, komunikativnost
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost práce v personální a mzdové komponentě EGJE výhodou
  • Znalost angličtiny na základní úrovni vítána

Nabízíme:

  • Samostatnou a zodpovědnou práci v atraktivním a přátelském prostředí
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Zajímavé finanční ohodnocení s nástupní mzdou 40 000 až 50 000 Kč hrubého (rozpětí dle kvalifikace a zkušeností) a možností navýšení mzdy po zapracování podle dosahovaných výsledků
  • Možné odměny dle výkonu při kvalitním plnění úkolů
  • Nabízené benefity:

1. 30 dní dovolené
2. Flexibilní pracovní doba
3. Příspěvek na stravování
4. Příspěvek na penzijní připojištění
5. Notebook, telefon
6. Perspektivně i možnost dohody o práci z domova v rozsahu odpovídajícím provozním podmínkám

  • Místo výkonu práce: kancelář, Praha 6 - Dejvice

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Dovolená více než 5 týdnů

Požadujeme

Angličtina - Základní

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Specialista/ka pro oblast práce a mezd?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista/ka pro oblast práce a mezd

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.