Volné pracovní místo  Specialista v oboru techniky (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, příspěvky, benefity !!!

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Do naší společnosti hledáme Specialistu v oboru techniky. Jsme mezinárodní společnost, která se zaobírá výrobou osvětlovací techniky pro automobily, lodě, letadla a železniční dopravu.

Nabízíme:

  • Dotované stravování za 20 Kč, zahrnující polévku, hlavní jídlo a nápoj.
  • Zaměstnavatelský příspěvek ve výši 1,5 - 3 % ze mzdy na penzijní připojištění.
  • Až 28 dní dovolené.
  • Roční příspěvek na dovolenou
  • Možnost využití kafeterie
  • Finanční podpora na dopravu.
  • Příspěvky na dětské tábory.
  • Firemní akce, včetně vánočních večírků, týmových aktivit, rodinných dnů a sportovních událostí.
  • Příjemný kolektiv.

Náplň práce:

  • Aktivní účast na implementaci automatizačních technologií do procesu.
  • Vedoucí role při realizaci projektů spojených s instalací technologií.
  • Navrhování přípravků pro výrobu nových komponent.
  • Programování robotů při ladění projektů v předsériové fázi.
  • Účast na přebírání nových strojů a zařízení.
  • Zajišťování splnění legislativních požadavků týkajících se zařízení.
  • Výroba a zprovozňování zařízení a přípravků pro nové projekty.

Požadujeme:

  • Absolvování střední školy se zaměřením na techniku nebo ekonomiku.
  • Schopnost efektivně spravovat časové plány a rozpočet projektů.
  • Technické povědomí a schopnost porozumět technickým výkresům a specifikacím.
  • Znalost bezpečnostních postupů a předpisů v průmyslovém prostředí je výhodou.
  • Vysoce vyvinutý smysl pro zodpovědnost a přesnost.
  • Pokud možno, oprávnění k manipulaci s tlakovými nádobami a zařízeními.
  • Osvědčení podle zákona 250/21 Sb. je výhodou.
  • Schopnost komunikovat v českém a anglickém jazyce na komunikační úrovni.

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!!

Máte zájem o nabídku Specialista v oboru techniky (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, příspěvky, benefity !!!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alex Polák z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista v oboru techniky (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, příspěvky, benefity !!!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.