Volné pracovní místo  Vedoucí projektů LED technologií

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Popis pracovní nabídky

Hledáme vedoucího projektů osvětlení pomocí LED technologií.

Přidejte se k nám a staňte se klíčovou postavou v dynamickém světě LED osvětlení. Užijte si rozmanitost projektů, které nejen rozsvítí, ale i oživí veřejné i soukromé prostory, haly, úřady i nemocnice. Pokud máte technické vzdělání, zkušenosti s elektroinstalacemi a touhu cestovat po krásách České republiky, jste ten, koho hledáme!

Co Vás čeká?
  • Koordinace a řízení projektů LED osvětlení na území ČR
  • Interní spolupráce s týmem nadšenců a odborníků z různých oblastí
  • Přímá komunikace s klienty a dodavateli
  • Práce z kanceláře, domova či přímo v terénu

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
  • Technické vzdělání nebo praxi v oboru
  • Zkušenosti s elektroinstalacemi jsou výhodou
  • Znalost CAD softwarů
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme

Co nabízíme?
  • Mzda 40.000 - 60.000 Kč, odměny za výkon
  • Technické vybavení-mobil a notebook
  • Služební auto pro vaše pracovní cesty
  • Flexibilní pracovní doba-mezi 9-14 hod budete v kanceláři, zbytek je na vás a máte i možnost home office
  • 3 sick days a 5 týdnů dovolené pro vaši regeneraci
  • Skvělý kolektiv a pravidelné teambuildingové akce
  • Stravenkový paušál a měsíční společné snídaně
  • Místo práce Praha 9

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Máte zájem o nabídku Vedoucí projektů LED technologií?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Blanka Sedlová z Novitim s.r.o.

Aktualizováno včera

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí projektů LED technologií

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.