Volné pracovní místo  Zámečník (m/ž) │ až 38 000 Kč - pouze ranní směna

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Pro společnost, specializující se na výrobu letadel a leteckých dílů, hledáme nové členy do našeho týmu! V současné době obsazujeme pracovní pozici zámečník (m/ž). Nabízíme přátelské pracovní prostředí, stabilní práci a v neposledním řadě lákavé platové ohodnocení.

NABÍZÍME

  • Měsíční mzdu až 38 000 Kč
  • Měsíční prémie
  • Týden dovolené navíc (spolu 25 dnů)
  • Příspěvek na stravování ve výši 110 Kč za odpracovanou směnu
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněný tarif na volání i pro rodinné příslušníky
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Hrazená školení

NÁPLŇ PRÁCE

  • Samostatné vykonávání prací souvisejících se sestavováním částí strojů
  • Ruční opracování strojních součástí (pilováním, řezáním, ohýbáním, vrtáním, vyztužováním, řezáním závitů)
  • Slícování částí strojů a strojních zařízení (pilováním zabroušením, spojením šrouby a nýty)
  • Práce se vykonává v jednosměnném provozu (pouze ranní)
  • Místo výkonu práce: Praha

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání v oboru zámečník, zámečnické práce - vhodné i pro absolventy
  • Znalost čtení výkresů
  • Manuální zručnost, přesnost, preciznost
  • Pracovitost, zodpovědnost, flexibilitu

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Zámečník (m/ž) │ až 38 000 Kč - pouze ranní směna?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Veronika Kovářová z ProJobEU s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Zámečník (m/ž) │ až 38 000 Kč - pouze ranní směna

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.